O Mnie

Zdjęcia Dyplomów -> TUTAJ

Od kilku lat zajmuję się refleksoterapią i holistycznym podejściem do zdrowia. Jest to moja największa pasja. Kiedy zafascynowałam się refleksologią i zaczęłam masować stopy - od razu otrzymałam pozytywny oddźwięk. Jednym z moich nauczycieli jest Krzysztof Bąkowski – terapeuta z wieloletnim doświadczeniem. On wprowadził mnie w tajniki masażu stóp i holistycznego pojmowania zdrowia. To dzięki niemu sama doświadczyłam cudownego działania refleksologii i kojącego podejścia łączącego ciało i psychikę. Od tego momentu zapragnęłam rozwijać i pogłębiać swoje zdolności. Wykonując masaże cały czas zdobywałam nowe umiejętności.
   

Ukończyłam kursy profesjonalnej refleksoterapii w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej, po których otrzymałam dyplom refleksologa. Dzięki tej szkole mogłam zdobyć doskonały warsztat refleksologiczny – bardzo precyzyjną technikę masażu wg metody Inge Dougans, która połączyła współczesną refleksoterapię z teorią meridianów wykorzystywaną także w akupunkturze Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.

Miałam również okazję uczestniczyć w kursie prowadzonym przez Alfredo Esposito Baldassarre – włoskiego mistrza refleksologii ze szkoły Zu Center. Pogłębił on jeszcze moje zaangażowanie i rozwinął umiejętności związane z intuicyjnym znajdowaniem miejsc na stopie i „czytaniem” ze stopy.

Dzięki tej edukacji wypracowałam własny styl pracy, w którym łączę zdobyte doświadczenia z różnych technik pracy z ciałem, emocjami i energią.

Żeby zachować dobrą formę psychiczną i fizyczną sama regularnie korzystam z refleksoterapii stóp.

Moją drugą pasją jest psychoterapia i rozwój. Ukończyłam roczny kurs Psychologii Zorientowanej na Proces wg metody Arnolda Mindell'a. Przez trzy lata asystowałam w warsztatach rozwojowych dla kobiet prowadzonych przez psycholożkę i nauczycielkę Pracy z Procesem Agnieszkę Kramm. Przez dwa lata współtworzyłam grupę rozwojową „Matki Klanowe” pracującą na bazie opowiadań rdzennych Amerykanów i metod Pracy z Procesem. Uczestniczyłam w warsztacie amerykańskiego psychoterapeuty Gary'ego Reiss'a „Seksualność- Sacred fire, dancing soul”.

W swojej pracy, jeśli jest taka potrzeba i jest to zgodne z życzeniem klienta, wykorzystuję bioterapię Reiki, ukończyłam I i II stopień u Leszka Boratyna.

Zdobyłam również wiedzę na temat odżywiania i zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Miałam możliwość uczestniczyć w wykładzie Cloude'a Diolosy w okresie jego pierwszych odwiedzin w Polsce oraz w wykładach Agnieszki Krzemińskiej. Lubię bawić się w kuchni i hobbystycznie stosuję zasady Pięciu Smaków przy gotowaniu potraw.

Mam wyższe wykształcenie ogrodnicze, które otrzymałam na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Moja praca magisterska dotyczyła ekologicznej uprawy warzyw. Uważam, że nie ma nic piękniejszego na świecie niż naturalna, czysta przyroda. Moim marzeniem jest to, by każdy z nas dbał o naszą wspólną planetę jak o swój dom.

Prowadzę własną działalność gospodarczą.
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 495790.
REGON 142054170, NIP 513 044 802.